Wybrany wątek opinii
Pewnie mało osób o tym wie ale w tym garażowcu już wybudowanym to jest niezła lipa odwalona, tam jest taki grzyb 🍄 że masakra wszystko tam ciekło do tego stopnia że na sufitach były w zimę sople a piwnicach wszystko gniło, teraz od dawna cały czas chodzą jakieś filtry i osuszacze ciekawe kto płaci za prąd....
Do moderacji
Odpowiedz
37
8
I na coś takiego średniowieczne piwnice wyrżnięto?
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
Ty nie płacisz szczujo
Do moderacji
Odpowiedz
1
1