Wybrany wątek opinii
Na Starym zabudowe powinien robic Mytych i tylko Mytych bo tylko on ma pojecie jak to zrobic aby jakos to wygladalo w miare zgodnie z oryginalem.
Reszta to dramat.....
Do moderacji
Odpowiedz
40
27
@pra - Ten blok Mytycha i klocek obok Poczty Polskiej nie jest najlepszym pojęciem jak to robić bo raz że ten klocek jest współczesny to nawet w 5% nie przypomina cokolwiek w starej zabudowie.
Do moderacji
Odpowiedz
45
16
Fakt, to co Mytych buduje obok Poczty Głównej to kompletnie nie pasuje do zabudowy Starego Miasta.
Do moderacji
Odpowiedz
41
9
ten obok poczty to fakt ale wvzesniejsze byly ok
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
Do moderacji
Odpowiedz
2
1