Wybrany wątek opinii

Na Starym zabudowe powinien robic Mytych i tylko Mytych bo tylko on ma pojecie jak to zrobic aby jakos to wygladalo w miare zgodnie z oryginalem. Reszta to dramat.....
pra (2025.04.02)
@pra - Ten blok Mytycha i klocek obok Poczty Polskiej nie jest najlepszym pojęciem jak to robić bo raz że ten klocek jest współczesny to nawet w 5% nie przypomina cokolwiek w starej zabudowie.
(2025.04.02)
Fakt, to co Mytych buduje obok Poczty Głównej to kompletnie nie pasuje do zabudowy Starego Miasta.
(2025.04.02)
ten obok poczty to fakt ale wvzesniejsze byly ok
pra (2025.04.02)
Ktoś dał na taką budowę pozwolenie inaczej by nie budawał.
(2025.04.07)
Powrót do komentarzy