UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kiedy osiedle przy warszawskiej ? Zasypano trzy metry ziem i teraz czekają kiedy woda wsiąknie ! Tylko barany płacą za wykop i zasyp bo każdy wie że na ruchomym gruncie to i pale nie zastąpią....


Anuluj