UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kiedy osiedle przy warszawskiej ? Zasypano trzy metry ziem i teraz czekają kiedy woda wsiąknie ! Tylko barany płacą za wykop i zasyp bo każdy wie że na ruchomym gruncie to i pale nie zastąpią....
A kiedy osiedle przy warszawskiej ? Zasypano trzy metry ziem i teraz czekają kiedy woda wsiąknie ! Tylko barany płacą za wykop i zasyp bo każdy wie że na ruchomym gruncie to i pale nie zastąpią....