39
27.03.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wydaje mi sie ze bardzo mało jest "dentystów" z prawdziwego powołania którzy leczą w Elblągu to by trzeba było zamienić najpierw a następnie leczyć. Sporo jest gabinetów dentystycznych gdzie zakładają culowej jakosci pląby, gdzie po 1 czy 6 miesiacach plaba wypada czy ząb sie łamie i musisz ustawić implant, na kase lecą gabinety.
Pawlito (2025.03.27)

info

3  
  1
Myj naprzemian pasta bez/z fluorem. Nie odstawiaj całkowicie.
(2025.03.28)
Dlaczego? Wyjaśnij?
(2025.03.28)
Bo zęby są słabe, można o nie dbać a i tak zawsze coś wyskoczy.
Route 66 (2025.03.28)

info

0  
  0
Uśmiechajcie się bezebnymi dziaslami
(2025.03.28)

info

1  
  0
Napiętnujcie i zbanujcie reklamowany wszędzie narkotyk - CUKIER - najpopularniejszy, legalny, uzależniający dokładnie tak samo jak heroina, dostępny dla Twojego dziecka na każdym kroku u dilera w każdym sklepie... gdyby komuś zależało na zdrowiu ludzi - to jest najprostszy krok do jego ZNACZĄCEGO polepszenia. Dlatego tak się nie stanie... ktoś musi "pięknie żyć" m. in. z budżetu NFZ wynoszącego bodaj 200 000 000 000 PLN rocznie + extra to, co pochłonie prywatna medycyna :(... tak się właśnie przewala nas na kasę, gdyż współczesna medycyna to po prostu SCAM. :(... za roczny budżet NFZ można wybudować mniej więcej tyle autostrad/ekspresówek, ile wybudowaliśmy tutaj od lat '90.Potraficie to sobie wyobrazić? - teraz powoli widzicie, jaka jest to skala odsysania z nas kasy.
2084 (2025.03.28)

info

2  
  0
A co robiliście tyle lat, w szkołach słabiutko stomatolodzy dla dzieci, już wcześniej jak szło się do dentysty w NFZ to albo miejsc nie było albo sprzęt zepsuty wiecznie odsyłali, a materiały brali do swoich gabinetów prywatnych, i to cała historia pazernej służby zdrowia
bolt (2025.03.28)

info

0  
  0
Przepraszam kiedyś były gumy torbo i Donald i plomby tak nie wylatywały a gabinety i fluoryzacja w każdej szkole a teraz mleczaki wypadają jak chcą i każdy zsb w inna stronę co drugie dziecko ortodonta za kupę kasy
M.... (2025.03.28)
@M.... - No właśnie. Kiedyś był stomatolog w każdej szkole a dziś jest lekcja religii
Spadek po pis (2025.03.29)