A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wydaje mi sie ze bardzo mało jest "dentystów" z prawdziwego powołania którzy leczą w Elblągu to by trzeba było zamienić najpierw a następnie leczyć. Sporo jest gabinetów dentystycznych gdzie zakładają culowej jakosci pląby, gdzie po 1 czy 6 miesiacach plaba wypada czy ząb sie łamie i musisz ustawić implant, na kase lecą gabinety.
Myj naprzemian pasta bez/z fluorem. Nie odstawiaj całkowicie.
Dlaczego? Wyjaśnij?
Bo zęby są słabe, można o nie dbać a i tak zawsze coś wyskoczy.
Uśmiechajcie się bezebnymi dziaslami
Napiętnujcie i zbanujcie reklamowany wszędzie narkotyk - CUKIER - najpopularniejszy, legalny, uzależniający dokładnie tak samo jak heroina, dostępny dla Twojego dziecka na każdym kroku u dilera w każdym sklepie... gdyby komuś zależało na zdrowiu ludzi - to jest najprostszy krok do jego ZNACZĄCEGO polepszenia. Dlatego tak się nie stanie... ktoś musi "pięknie żyć" m. in. z budżetu NFZ wynoszącego bodaj 200 000 000 000 PLN rocznie + extra to, co pochłonie prywatna medycyna :(... tak się właśnie przewala nas na kasę, gdyż współczesna medycyna to po prostu SCAM. :(... za roczny budżet NFZ można wybudować mniej więcej tyle autostrad/ekspresówek, ile wybudowaliśmy tutaj od lat '90.Potraficie to sobie wyobrazić? - teraz powoli widzicie, jaka jest to skala odsysania z nas kasy.
A co robiliście tyle lat, w szkołach słabiutko stomatolodzy dla dzieci, już wcześniej jak szło się do dentysty w NFZ to albo miejsc nie było albo sprzęt zepsuty wiecznie odsyłali, a materiały brali do swoich gabinetów prywatnych, i to cała historia pazernej służby zdrowia
Przepraszam kiedyś były gumy torbo i Donald i plomby tak nie wylatywały a gabinety i fluoryzacja w każdej szkole a teraz mleczaki wypadają jak chcą i każdy zsb w inna stronę co drugie dziecko ortodonta za kupę kasy
@M.... - No właśnie. Kiedyś był stomatolog w każdej szkole a dziś jest lekcja religii