Wybrany wątek opinii

TA pozamykali gabinety Stomatologiczne, rozwiązali umowy na NFZ to jak chcą "walczyć" ? Maczetami, karabinem maszynowym ? Społeczeństwo ubożeje z dnia na dzień i nie stać na opiekę dentystyczną która jest wyjątkowo droga- tylko dla wybranych.
(2025.03.27)
Czy ty się z czegokolwiek cieszysz, czy już jesteś ciągle na nie?
wiem (2025.03.27)
Niewierny, dziwne
(2025.03.27)
Komu chcesz wciskać ciemnotę? Kto pozamykali gabinety stomatologiczne? Są otwarte jedne i drugie, czyli prywatne i na NFZ. Skąd dane o ubożeniu społeczeństwa? ze zrytego beretu chyba. W ogóle korzystasz z usług stomatologicznych?, wątpię bo piszesz bzdury.
(2025.03.27)
Powrót do komentarzy