UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

bajki opowiadasz.3 lata bez wizyty u dentysty, odstawiłem pastę z fluorem (obecnie stosuję z węglem i jonami srebra). Częstotliwość mycia powiedzmy około 5 x tydzień. Zmuszony do wizyty, podczas której okazało się, że wypadła robiona 3lata wcześniej plomba, żadnych nowych ubytków. Wszystko genetyka - wiek ok 50 lat