UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tory zdewastowane, ogorki nie moga wjezdzac w grunwaldzka przez to, tabor maly stary a dla nich priorytet rozbudowac tramwaje z czego i kiedy w 2030 ??? A linie autobusowe co? Zatoczki, przystanki?? Wroblewski mogl juz sukcesywnie naprawiac wszystko... !!!
Ne