UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Spokojnie. Dajmy chwilę popracować urzędnikom na najlepsze rozwiązanie. To też są mieszkańcy naszego miasta.
Marek1969
Spokojnie. Dajmy chwilę popracować urzędnikom na najlepsze rozwiązanie. To też są mieszkańcy naszego miasta.
Marek1969