UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tory zdewastowane, ogorki nie moga wjezdzac w grunwaldzka przez to, tabor maly stary a dla nich priorytet rozbudowac tramwaje z czego i kiedy w 2030 ??? A linie autobusowe co? Zatoczki, przystanki?? Wroblewski mogl juz sukcesywnie naprawiac wszystko... !!!

Ne

Anuluj