UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Nigdy wiecej PO,PSL,Lewica - Czyli nigdy więcej PiS bo to partia która połączyła wszystkie złe cechy tych które wymieniłeś w podpisie.

Matteoo777

Anuluj