UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Zmartwiony - Od kiedy miasto jest od budowania zakładów pracy? Albo wciąż żyjesz PRL-em, albo przylazłeś narzekać dla narzekania, a pojęcia o niczym nie masz.

DasModel

Anuluj