UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeszcze nie kazdy to widzi i czuje w portfelu ale kryzys juz jest gleboko, inwestowanie w mieszkania to obecnie nonsens, w Egu zrobila sie nadpodaz i tylko deweloperzy o tym wiedza...
kto to kupi
Jeszcze nie kazdy to widzi i czuje w portfelu ale kryzys juz jest gleboko, inwestowanie w mieszkania to obecnie nonsens, w Egu zrobila sie nadpodaz i tylko deweloperzy o tym wiedza...
kto to kupi