UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeszcze nie kazdy to widzi i czuje w portfelu ale kryzys juz jest gleboko, inwestowanie w mieszkania to obecnie nonsens, w Egu zrobila sie nadpodaz i tylko deweloperzy o tym wiedza...

kto to kupi

Anuluj