73
26.02.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
powstaje stosunkowo dużo inwestycji o charakterze „rowerowym“ - gdzie? Bo ja ich jakoś nie widzę? A kiedy w Elblągu będą rowery miejskie? Albo chociaż jakiś punkt gdzie można by wynająć rower, zwłaszcza latem ?? Dla mieszkańców i dla turystów. Chodniki krzywe, ścieżki rowerowe wypchane od spodu korzeniami drzew. Pan Marek widział stan chodników na Rycerskiej, Bednarskiej, Orzeszkowej, Pionierskiej, schody prowadzące od mostku na Kumieli do Sienkiewicza? Tam można się zabić na tych schodach. A widział pan drzewa przy alejce prowadzącej wzdłuż ul. Tysiąclecia - są tak krzywe że można o nie rozbić głowę. Rada Miasta też niech się przejdzie po mieście z buta i zobaczą jak to nasze miasto wygląda.
(2025.02.26)

info

7  
  1
@Huehuehue - Dla mnie jazda rowerem wiąże się z przyjemnością, jak lubisz jeździć w śniegu albo deszczach to powodzenia. Pewnie że się da nawet na lodzie.
Uls (2025.02.26)
Istniejące ścieżki rowerowe w wielu miejscach dzuirawe, zasypane piaskiem i wiórami (ul. Grunwaldzka). Stanowisko zupełnie zbędne i niepotrzebne
(2025.02.26)
@Uls - ale z łańcuchami
Slavek (2025.02.26)
Nie wiem czy Oficer Rowerowy to stanowisko zbędne jednak Pan Kamm jest pasjonatem i sporo rzeczy animuje. Inna sprawa że realnego wpływu na inwestycje i lokowanie dróg rowerowych chyba jednak nie ma. Można byłoby oczekiwać od niego więcej - tu zgoda bo zawsze można więcej oczekiwać ale moim zdaniem fajnie że jest bo bez niego pewnie nie miałby kto po tych dróżkach jechać....
MariuszLewandowski-Fc (2025.02.26)
I oni mu za to jeszcze płacą. Oni nie oni tylko my z naszych podatków
(2025.02.26)

info

5  
  3
Wywiad rzeka. A coś konkretnego?
(2025.02.26)

info

4  
  1
@Slavek - Pokazujesz skrajność. Owszem, niektórzy uprawiają w ten sposób sport. Inni mają wywalone na wszystko i polegują na kanapie cały dzień gapiąc się w sufit, telewizor, książkę. Ale do rzeczy... Posiadanie elektryka (roweru znaczy) nie jest niczym złym. Wszystko jest dla ludzi. Niektórzy są po prostu leniwi, niektórzy kupili bo zwykły rower to zbyt wielkie wyzwanie a w życiu towarzyskim chcą uczestniczyć, niektórzy kupują bo chcą mieć bo mogą a jeszcze inny są już starsi i taki rower to dla nich idealna rzecz do tego by być nadal aktywnym. Ich wszystkich nie powinieneś wrzucać do wspólnego wora.
Zainteresowany Jarosław (2025.02.26)
@Zainteresowany Jarosław - Oczywiście, pokazałem w ironiczny sposób jak robią niektórzy i masz rację, błędem byłoby wrzucać każdego do jednego wora, ale pokazuję zachowania wielu osób, którzy tak robią jak ja opisałem a rower elektryk tylko im pomaga. Rower elektryk to nic złego ale myśle że jest nadużywany. U na jest ich mało ale jadąc latem po R-10 to dopiero widać maszyny. Ja ze swoim rowerem należę tam do mniejszości. Dziwię się tylko, że jak jest wycieczka rowerowa to wiele osób przyjeżdża rowerami elektrycznymi, a może zaczną motorami?
Slavek (2025.02.26)
Mam niepełnosprawnego syna, póki co nie potrącił go żaden rowerzysta. Syn czasem potrafi lekko odbić tor swojej drogi, przez swoje zaburzenia, jadący z tyłu rowerzyści, którzy są niesłyszalni nawet stanowią zagrożenie. Dla małych dzieci również. Ostatnio Pani z córką wjechały staruszce w siatkę z zakupami i matka miała jeszcze pretensje, że nie jest wróżką, że owa staruszka będzie kierować się do klatki. Absurdy. Na chodniku beż ścieżki PIESZY ma pierwszeństwo.
(2025.02.26)

info

3  
  1