UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Huehuehue - Dla mnie jazda rowerem wiąże się z przyjemnością, jak lubisz jeździć w śniegu albo deszczach to powodzenia. Pewnie że się da nawet na lodzie.

Uls

Anuluj