UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Huehuehue - Dla mnie jazda rowerem wiąże się z przyjemnością, jak lubisz jeździć w śniegu albo deszczach to powodzenia. Pewnie że się da nawet na lodzie.
Uls
@Huehuehue - Dla mnie jazda rowerem wiąże się z przyjemnością, jak lubisz jeździć w śniegu albo deszczach to powodzenia. Pewnie że się da nawet na lodzie.
Uls