UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

powstaje stosunkowo dużo inwestycji o charakterze „rowerowym“ - gdzie? Bo ja ich jakoś nie widzę? A kiedy w Elblągu będą rowery miejskie? Albo chociaż jakiś punkt gdzie można by wynająć rower, zwłaszcza latem ?? Dla mieszkańców i dla turystów. Chodniki krzywe, ścieżki rowerowe wypchane od spodu korzeniami drzew. Pan Marek widział stan chodników na Rycerskiej, Bednarskiej, Orzeszkowej, Pionierskiej, schody prowadzące od mostku na Kumieli do Sienkiewicza? Tam można się zabić na tych schodach. A widział pan drzewa przy alejce prowadzącej wzdłuż ul. Tysiąclecia - są tak krzywe że można o nie rozbić głowę. Rada Miasta też niech się przejdzie po mieście z buta i zobaczą jak to nasze miasto wygląda.