Wybrany wątek opinii

"Rower elektryczny? - Urządzenie, które jest hejtowane ze wszystkich stron" TEN PAN CHYBA NIE JEST KOMPETENTNY... W 2023 roku sprzedaż rowerów elektrycznych w ich państwie była większa niż tradycyjnych, osiągając 53 proc. " - wskazał Piotr Arak.
Co za bzdury (2025.02.26)
@Co za bzdury - Elektryki są poddawane ostracyzmowi głównie w mediach społecznościowych, w internecie.
(2025.02.26)
@Co za bzdury - Kupują te rowery leniuszki, którym się wydaje, że uprawiają jakąś aktywność, ale rower elektryczny to żadna aktywność a oszukiwanie siebie. Pan Kamm dobrze mówi i zna się doskonale na rzeczy.
Slavek (2025.02.26)
@Slavek - Nie do końca z tym się zgodzę. Są tacy użytkownicy, którzy decydują się na zakup właśnie ze względu na kłopoty zdrowotne. Są też tacy (znam osobiście), którzy mają takie rowery ale z napędu elektrycznego korzystają okazjonalnie w trudnych warunkach. Sam jeżdżę zwykłym rowerem ale gdy przyjdzie taki czas gdy silniki i baterie będą o połowę lżejsze to elektryka z chęcią kupię. Wszystko jest dla ludzi.
Zainteresowany Jarosław (2025.02.26)
@Zainteresowany Jarosław - Dbam o formę, poniedziałek wsiadam na elektryka i jadę 3 km, wtorek tyle samo na hulajnodze, środa ide ze znajomymi na siłkę ale nie przebieram się bo fajnie się godzine gada, grunt, że karnet odbity, czwartek idę na basen ale przesiaduję w saunie i jakuzi, piątek spacer 1200 metrów, zamiast samochodem idę pieszo do pizzerii aby móc wypić piwko. Sobota tylko leżę (piwek była więcej a w domu poprawka 0,7), niedziela - poprawka z soboty, ale od poniedziałku znów dbanie o formę i wsiadam na elektryka :D rower mam na myśli. najważniejsze to ruch a u mnie jak widzicie go nie brakuje.
Slavek (2025.02.26)
@Slavek - Pokazujesz skrajność. Owszem, niektórzy uprawiają w ten sposób sport. Inni mają wywalone na wszystko i polegują na kanapie cały dzień gapiąc się w sufit, telewizor, książkę. Ale do rzeczy... Posiadanie elektryka (roweru znaczy) nie jest niczym złym. Wszystko jest dla ludzi. Niektórzy są po prostu leniwi, niektórzy kupili bo zwykły rower to zbyt wielkie wyzwanie a w życiu towarzyskim chcą uczestniczyć, niektórzy kupują bo chcą mieć bo mogą a jeszcze inny są już starsi i taki rower to dla nich idealna rzecz do tego by być nadal aktywnym. Ich wszystkich nie powinieneś wrzucać do wspólnego wora.
Zainteresowany Jarosław (2025.02.26)
@Zainteresowany Jarosław - Oczywiście, pokazałem w ironiczny sposób jak robią niektórzy i masz rację, błędem byłoby wrzucać każdego do jednego wora, ale pokazuję zachowania wielu osób, którzy tak robią jak ja opisałem a rower elektryk tylko im pomaga. Rower elektryk to nic złego ale myśle że jest nadużywany. U na jest ich mało ale jadąc latem po R-10 to dopiero widać maszyny. Ja ze swoim rowerem należę tam do mniejszości. Dziwię się tylko, że jak jest wycieczka rowerowa to wiele osób przyjeżdża rowerami elektrycznymi, a może zaczną motorami?
Slavek (2025.02.26)
@Slavek - Cieszę się, że mamy zgodę!
Jan zainteresowany (2025.02.27)
Powrót do komentarzy