UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Slavek - Pokazujesz skrajność. Owszem, niektórzy uprawiają w ten sposób sport. Inni mają wywalone na wszystko i polegują na kanapie cały dzień gapiąc się w sufit, telewizor, książkę. Ale do rzeczy... Posiadanie elektryka (roweru znaczy) nie jest niczym złym. Wszystko jest dla ludzi. Niektórzy są po prostu leniwi, niektórzy kupili bo zwykły rower to zbyt wielkie wyzwanie a w życiu towarzyskim chcą uczestniczyć, niektórzy kupują bo chcą mieć bo mogą a jeszcze inny są już starsi i taki rower to dla nich idealna rzecz do tego by być nadal aktywnym. Ich wszystkich nie powinieneś wrzucać do wspólnego wora.

Zainteresowany Jarosław