A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Akurat ronda to najefektywniejsze skrzyżowania, tylko jeśli do ronda dojeżdża stado ameb, baranów, które musi się zatrzymać i dopiero zobaczyć, że na rondzie pusto i można jechać, to tworzą się korki/zatory. Rondo upłynnia ruch pod warunkiem, że wszyscy jada płynnie. Prosty przykład rondo przy szpitalu na Królewieckiej: stoi auto przed wjazdem na rondo od ul. Kościuszki, rondo puste, ale Królewiecką od strony Piłsudskiego w kierunku ronda porusza się pojazd, jest na wysokości mniej więcej Orlenu, czyli jakieś 15-20 metrów od ronda, auto na Kościuszki nadal stoi i czeka.... czeka aż tamto auto wjedzie na rondo i z niego zjedzie....
@MariuszLewandowski-Fc - Braun by wygrał prawybory prezydenckie :D :D :D :D skąd ty wypadłeś? Braun to poważny człowiek? To odklejeniec o poglądach tak skrajnych, że aż strach takiego do sejmu wpuszczać z jakąkolwiek namiastką władzy, a co dopiero na prezydenta RP....
Jak niegdyś powiedział Grzegorz Markowski - Elbląg to miasto sexu i pieniędzy.
Powstanie port dla żaglówek i motorówek, czyli coś, co reAlnie przyczyni się do wzrostu gospodarczego miasta, a na dodatek podatnicy nie będą finansowali tej inwestycji. Jak na elbląskie warunki to prawdziwa perełka.
Ci co tam nie mają jachtów powinni kupić sobie ponton na każdy apartament bo to teren zagrożony powodzią - cofką.
Niech budują coś, tam czy siam, a nie tylko rysują. Unią Europejską ma krótką granice rosyjską, a balony wlatują, że dopiero znajdywane przez cywilów. Wielkie NATO do którego największy % to Polska. Mamy prezydenta RP dyplomatycznego lidera sojuszu z Amerykanami, a rząd zamiast zadbać o dobre relacje np. z Chinami dubluje gabinety. Amfibie, karabiny za Wisłą i wykopki na froncie mogą być, ale Elbląg musi być prężnym ośrodkiem w każdym aspekcie taktycznym inaczej żadna obrona nie będzie prosperowac
A co z budowanym apartamentowcem budowanym na osiedlu domków przy ulicy Żurawiej? Kolos wyrasta 3 piętra ponad ziemię, gdzie kontrole urzędnicze? To na pewno nie jest domek jednorodzinny. Czy szlachetny urząd raczył poinformować mieszkańców Żurawiej, że wśród ich domków powstanie oczywiście "zgodnie z prawem" blok?
Porażające w jaki sposób można określić swojego rodaka, tylko dlatego, że wyznaje inne poglądy. Czy to nie KO, czytaj dalej PO chwali się wysoką inteligencją własnych wyborców?
Zakorkowali wlot do miasta? To właśnie dzięki temu rondu można w ogóle do tego miasta wjechać! Kiedyś się pół godziny czekało w korku.
@Ploterek - Proponuję odwiedzić rondo ul. Warszawska - Żuławska, rondo ul. Browarna - Brzeska, najlepiej w godzinach 14-16 i zobaczyć jak płynnie odbywa się ruch przez te skrzyżowania. Co do umiejętności kierowania pojazdem przez niektórych to lepiej nie wchodzić w dyskusję wystarczy popatrzeć ile czasu niektórym zajmuje ruszenie spod świateł.