UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co z budowanym apartamentowcem budowanym na osiedlu domków przy ulicy Żurawiej? Kolos wyrasta 3 piętra ponad ziemię, gdzie kontrole urzędnicze? To na pewno nie jest domek jednorodzinny. Czy szlachetny urząd raczył poinformować mieszkańców Żurawiej, że wśród ich domków powstanie oczywiście "zgodnie z prawem" blok?
zły