UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A co z budowanym apartamentowcem budowanym na osiedlu domków przy ulicy Żurawiej? Kolos wyrasta 3 piętra ponad ziemię, gdzie kontrole urzędnicze? To na pewno nie jest domek jednorodzinny. Czy szlachetny urząd raczył poinformować mieszkańców Żurawiej, że wśród ich domków powstanie oczywiście "zgodnie z prawem" blok?

zły