Wybrany wątek opinii
Biedne to miasto. CBA będzie miało mnóstwo roboty jak wreszcie Polacy przejmą władzę.
Do moderacji
Odpowiedz
37
73
Do moderacji
Odpowiedz
16
11
Ci Polacy którzy mówią cyrylicą do przyjaciół Rosjan?
Do moderacji
Odpowiedz
13
10
Do moderacji
Odpowiedz
11
19
@kocham piss - Wrócą prędzej niż myślisz razem z Konfederacją. Dość niszczenia Polski i łamania prawa przez obecny rząd.
Do moderacji
Odpowiedz
14
24
Osiem lat kradli. Teraz żebrają. Kundle.
Do moderacji
Odpowiedz
13
11
@Patriota1918 - Konfederacja ma z PiS ma tyle wspólnego co uliczna tufta z dziewictwem.
Do moderacji
Odpowiedz
4
9
Obawiam się że się mylisz, ,, ,, Konfederacja w Elblągu nie zaprotestowała przeciwko posadzeniu na stołek wicewojewody dożłobowaca opaczewskiego co było pewna próbą odporności na taki "sojusz"dla tego środowiska. Wypchnięcie Korwinna i marginalizacja Brauna który mógł wygrać prawybory na kandydata na Prezydenta dowodzą czegoś innego. Moim zdaniem Mentzen pójdzie na pasek PIS-u i zawiąże sojusz i koalicja rządzącą stąd nie chce mi się nawet zajmować popłuczynami po tym czym miała być Konfederacja kiedyś, ....
Do moderacji
Odpowiedz
2
8
@MariuszLewandowski-Fc - To fakt. Cała ta Konfederacja to partia dla chłopaczków w za krótkich spodenkach taka gówniarzeria.
Do moderacji
Odpowiedz
4
6
@MariuszLewandowski-Fc - To kwestia mojej opinii z Mentzenem jako liderem, która oczywiście runąć może przy matematyce wyborczej kiedy PiS + Konfa = 231 mandatów. Wtedy dopiero dostaniemy socjalistyczno-liberalny duet. Obietnice wyborcze jednych i drugich.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
Nie cała - są tam bardzo poważnie ludzie jak Sośnierz Braun czy Fritz ale obawiam się się że dojdzie do reorganizacji prawicy po rozpadzie PIS-u i po wyborach na Prezydenta. Pewnie powstanie coś mocno na prawo z Braunem i Korwinem na czele i coś z resztek PiSu i Ruchu Narodowego oraz Nowej Nadziei... Misja Brauna jest na pokolenia - kiedy zapraszałem go 10 lat temu do Elbląga mało kto traktował go poważnie - dziś jest liderem sporej części prawicy. Jeśli zrobi porządek w Konfederacji Korony Polskiej i zbuduje sojusze będzie rósł w siłę.
Do moderacji
Odpowiedz
1
6
CBA ma roboty na kilka lat do przodu tyle wałów narobili Ci Twoi Polacy
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@MariuszLewandowski-Fc - Braun by wygrał prawybory prezydenckie :D :D :D :D skąd ty wypadłeś? Braun to poważny człowiek? To odklejeniec o poglądach tak skrajnych, że aż strach takiego do sejmu wpuszczać z jakąkolwiek namiastką władzy, a co dopiero na prezydenta RP....
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
@Patriota1918 - Większość nadobnych przedstawicieli populizmu i srawczości po odsiedzeniu wyroków w zakładach karnych raczej słabo będzie się nadawała do powrotu do polityki.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@GłębokaMyśl - Szanowny internauto, proszę nie lekceważyć siły społecznych zmian które szybko następują w Polsce. Są szybkie i radykalne więc kiepsko widzę tą odpowiedzialność i przewiduję że obecny globalny kurs polityczny już odwrócił tą sytuacje a środek ciężkości decyzji zdefiniowany już jest poza Europą która traci znaczenie polityczne i gospodarcze z szybkością huraganu na własne życzenie.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Polacy vs pisowcy - Za komuny to dostawaliście porządne darmowe wykształcenie w porządnych publicznych uczelniach i przenieśliście się z pianek z wygódką i odrapanymi ścianami do cywilizacji wybudowanych nowych bloków na Zawadzie, Nad Jarem i innych lokalizacjach Dziś macie wolny rynek i dostępność wszelakich dóbr w nadmiarze tylko kasy wam brakuje ale w zamian kusząca kredytu do śmierci na wszystko
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Rok dawno minęły, a koalicja 13grudnia dopiero składa akty oskarżenia do sądu w bardzo łatwej sprawie księdza i urzędniczek. Zobaczymy co z oskarżeń zostanie w sądzie. Chyba, że wybiorą sędziego swojego i na telefon uzgodnią wyrok. Rząd po roku ma gorsze sondaże, niż poprzedni po 7 latach. Szybko się zużywają.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@GłębokaMyśl - Nie strasz bo wiesz co. Pożyjemy, zobaczymy. Na razie to przedstawiciele koalicji 13 grudnia naruszyli przepisy karne i dobrze to wiedzą. W USA wygrała normalność, zobaczymy kto wygra w Niemczech, co z rządem we Francji. Europa też się zmienia i pogoni lewactwo.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
@pisiorra - @pisiorra - No ja już z moimi przyjaciółmi Rosjanami sobie siedzimy i śmiejemy się z was
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@bra - A ty tak szczerze, tak po polacko-katolacku się teraz cieszysz, prawda?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@bra - Ach jak teraz się cieszysz, ach jak bardzo, tak że ach już bardziej nie można. Jest radość, no…. Aż sobie piardnij.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0