A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@spoko - Rozumiem, że masz pełną dokumentację projektową i stąd wiesz dokładnie gdzie miał nowy most przebiegać?
@Patriota1918 - Większość nadobnych przedstawicieli populizmu i srawczości po odsiedzeniu wyroków w zakładach karnych raczej słabo będzie się nadawała do powrotu do polityki.
@erg. - Ten sam efekt można byłoby osiągnąć, stawiając kilka kontenerów. Zabudowa nie musi być prowadzona bez większej koncepcji. A tak wyjdzie, jak kwietniki na 1 Maja - wieś polska tańczy i śpiewa, każdy budynek z innej parafii...
Czy to nie jest teren zalewowy? Trochę wyższy stan wody i podziemny garaż może być pod wodą a mieszkańcy za odszkodowania będą wymieniać auta na nowe. Dobre
Szczury w gratisie Free of charge
Współczuje tym co będą mieszkać na najbardziej ruchliwym moście i skrzyżowaniu przez 24 h na dobe.
@GłębokaMyśl - Szanowny internauto, proszę nie lekceważyć siły społecznych zmian które szybko następują w Polsce. Są szybkie i radykalne więc kiepsko widzę tą odpowiedzialność i przewiduję że obecny globalny kurs polityczny już odwrócił tą sytuacje a środek ciężkości decyzji zdefiniowany już jest poza Europą która traci znaczenie polityczne i gospodarcze z szybkością huraganu na własne życzenie.
@Polacy vs pisowcy - Za komuny to dostawaliście porządne darmowe wykształcenie w porządnych publicznych uczelniach i przenieśliście się z pianek z wygódką i odrapanymi ścianami do cywilizacji wybudowanych nowych bloków na Zawadzie, Nad Jarem i innych lokalizacjach Dziś macie wolny rynek i dostępność wszelakich dóbr w nadmiarze tylko kasy wam brakuje ale w zamian kusząca kredytu do śmierci na wszystko
Rok dawno minęły, a koalicja 13grudnia dopiero składa akty oskarżenia do sądu w bardzo łatwej sprawie księdza i urzędniczek. Zobaczymy co z oskarżeń zostanie w sądzie. Chyba, że wybiorą sędziego swojego i na telefon uzgodnią wyrok. Rząd po roku ma gorsze sondaże, niż poprzedni po 7 latach. Szybko się zużywają.
@GłębokaMyśl - Nie strasz bo wiesz co. Pożyjemy, zobaczymy. Na razie to przedstawiciele koalicji 13 grudnia naruszyli przepisy karne i dobrze to wiedzą. W USA wygrała normalność, zobaczymy kto wygra w Niemczech, co z rządem we Francji. Europa też się zmienia i pogoni lewactwo.