UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech budują coś, tam czy siam, a nie tylko rysują. Unią Europejską ma krótką granice rosyjską, a balony wlatują, że dopiero znajdywane przez cywilów. Wielkie NATO do którego największy % to Polska. Mamy prezydenta RP dyplomatycznego lidera sojuszu z Amerykanami, a rząd zamiast zadbać o dobre relacje np. z Chinami dubluje gabinety. Amfibie, karabiny za Wisłą i wykopki na froncie mogą być, ale Elbląg musi być prężnym ośrodkiem w każdym aspekcie taktycznym inaczej żadna obrona nie będzie prosperowac
region wysoczyzny