77
13.02.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A tu akurat to się nie ma co dziwić, jak się nie znasz to się nie wypowiadaj; P na zdjęciu jest pies rasy chart, który jest z budowy bardzo chudy, ma cienką skórę, wielkoklatkowiec, to ma biegać i to szybko, w zimę jest mu zimno i musi mieć jakieś okrycie wierzchnie jak koń wyścigowy :) czepnij się innych ras :)
Charcica (2025.02.14)
Ta ulica Warszawska pięknie się zakorkuje, czekam jeszcze na genialne pomysły budowy kolejnego ronda albo dwóch, żeby wylot/wlot do miasta maksymalnie spowolnić.
(2025.02.14)
@MariuszLewandowski-Fc - To fakt. Cała ta Konfederacja to partia dla chłopaczków w za krótkich spodenkach taka gówniarzeria.
(2025.02.14)
@Mario183 - Miałeś piękny sen. Też tak mam czasami.
(2025.02.14)
Komentujący jak zawsze w formie i to mistrzowskiej hahaha. Dobrze zryte czapeczki macie. Tfu tfu
Fer (2025.02.14)
@MariuszLewandowski-Fc - To kwestia mojej opinii z Mentzenem jako liderem, która oczywiście runąć może przy matematyce wyborczej kiedy PiS + Konfa = 231 mandatów. Wtedy dopiero dostaniemy socjalistyczno-liberalny duet. Obietnice wyborcze jednych i drugich.
(2025.02.14)
Nie cała - są tam bardzo poważnie ludzie jak Sośnierz Braun czy Fritz ale obawiam się się że dojdzie do reorganizacji prawicy po rozpadzie PIS-u i po wyborach na Prezydenta. Pewnie powstanie coś mocno na prawo z Braunem i Korwinem na czele i coś z resztek PiSu i Ruchu Narodowego oraz Nowej Nadziei... Misja Brauna jest na pokolenia - kiedy zapraszałem go 10 lat temu do Elbląga mało kto traktował go poważnie - dziś jest liderem sporej części prawicy. Jeśli zrobi porządek w Konfederacji Korony Polskiej i zbuduje sojusze będzie rósł w siłę.
MariuszLewandowski-Fc (2025.02.14)
Łeb masz zakorkowany. Inwestycja jak wizytówka Zawodzia. Z prywatnym inwestorem.
(2025.02.14)
CBA ma roboty na kilka lat do przodu tyle wałów narobili Ci Twoi Polacy
(2025.02.14)
@Fer - Witamy w zacnym gronie. Nie krępuj się. Hehe
(2025.02.14)