UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Komu nie pasi niech sam zrobi bo jego podatki albo ich brak nie sprawi że kasa spada jak liście z drzew... mamy efekty rozliczania partii i polityków.... trzeba rozsądnie, rozważnie i uczciwie podzielić budżet miasta !