UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
przestańcie remontować ulice i chodniki z BO. Jeśli olsztyn dostaje kase na remont i budowe wszystkiego to Elblag też powinien otrzymywać pieniadze. Są dwa równorzedne miasta czy fikcja. Jesli ma tak dalej być Elbląg odejdzie od warmi i mazur.