UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Komu nie pasi niech sam zrobi bo jego podatki albo ich brak nie sprawi że kasa spada jak liście z drzew... mamy efekty rozliczania partii i polityków.... trzeba rozsądnie, rozważnie i uczciwie podzielić budżet miasta !


Anuluj