UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ten chodnik powstał razem z budynkiem. Ma ponad 50 lat. Od początku wyglądał jak prowizorka. Wreszcie ktoś go zauważył, może ktoś wplywiwy przechodząc tam potknął się i wybił zęby? Teraz go zrobią w swój minimalistyczny sposób albo tak że za trzy lata odpadną płytki i trzeba będzie wymieniać nawierzchnię jak na mostach Starego Miasta. Ale to nic. Ważne że PiS nie rządzi. Uśmiechamy się!