UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Arogancja typowego urzedasa, co my wszscy doswiadczamy na codzien. Bo przeciez obywalele sa dla wygody urzedow i dla wladzy urzedasow.


Anuluj