UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Arogancja typowego urzedasa, co my wszscy doswiadczamy na codzien. Bo przeciez obywalele sa dla wygody urzedow i dla wladzy urzedasow.
Arogancja typowego urzedasa, co my wszscy doswiadczamy na codzien. Bo przeciez obywalele sa dla wygody urzedow i dla wladzy urzedasow.