UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak jest - powiem więcej 20 godzin niech pracuję i niech im Prezydent da drugie 800 zł podwyżki bo to co dał teraz te 800 zł to chyba na waciki tylko
wku..... delikatnie
Tak jest - powiem więcej 20 godzin niech pracuję i niech im Prezydent da drugie 800 zł podwyżki bo to co dał teraz te 800 zł to chyba na waciki tylko
wku..... delikatnie