UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak jest - powiem więcej 20 godzin niech pracuję i niech im Prezydent da drugie 800 zł podwyżki bo to co dał teraz te 800 zł to chyba na waciki tylko

wku..... delikatnie

Anuluj