85
05.08.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zaparkuje przy Zamachu. Uruchom nogi i przejdź 500 metrów. Po Biedronce też nie jeździsz a ruszasz przeszczepami. Na Pocztowej starym PKO też można stanąć. Płatne ale można. W razie czego podjedź tramwajem na plac Słowiański i rusz dupę przejdź się. A nie chcesz chodzić, weź taxi zapłać, wydadzą cię pod adresem. I po co ten aj waj? Jakiś ułomny jesteś, czy bezrozumny?
Grucha+ (2024.07.26)

info

11  
  0
@Grażyna12 - Dobra dobra - zadbamy o niego jak mój syn skończy szkołę, na razie jest ok- jakoś muszę młodego dowieźć- a Wy byście chcieli żebym go zakonserwował?
Konserwator. (2024.07.26)
Wystarczy objąć obszar starego miasta strefa płatnego parkowania 24h/7dni i to już znacząco ograniczy parkowanie, oraz nieuchronność kary. W Krakowie czy Toruniu laweta ze strażą miejską pojawia się po kilkunastu minutach i ludzi to nauczyło. Pleban zamknął parking i dobrze ale niech teraz parafianie i mieszkańcy przychodzą na pieszo. Na spacer przyjeżdżają mieszkańcy całego miasta samochodami …
(2024.07.26)
@Grażyna12 - Zgłoś na KMZB. Gówno to da, bo zaznacza nie potwierdzone. Emblong Police się nadaje do mandatów. Jak nawet filmik wyślesz to będą wzywali na przesłuchanie. Tacy orzyjaźni. W du.. uprzejmi.
(2024.07.26)
Ja to bym wprowadził wizy za wjazd do Elbląga!
(2024.07.26)
Najpierw dać 100,potem 300 i już tylko glonojady kaskę zapłacą, a większość normalnych się nauczy. Niestety, u nas tylko kara daje do myślenia. Takie durnoty jeżdżą po ulicach.
b (2024.07.26)
Nie widzę problemu aby zaparkować swój samochód na obrzeżach starówki i podejść na pieszo. Elbląg to nie Kraków, żeby trzeba 30 minut przemierzać stare miasto na pieszo.
Hggg (2024.07.26)

info

9  
  1
@Zakaz wjazdu i już. - Pomysł świetny tylko w niektórych kamienicach są garażowce, miasto zakazując wjazdu odkupi od mieszkańców miejsca postojowe skoro miałoby uniemożliwić korzystanie z nich?
??? (2024.07.26)
Proste rozwiązanie drogi problematyczny mieszkańcu, zaparkuje na parkingu przy ulicy Przymurze i dojdź tam nogami. Za trudne?
(2024.07.26)

info

6  
  1
@Konserwator. - Nie musisz. Ale widzisz tylko czubek własnego nosa. I dziecko wychowasz na socjopatę. Na wzór i podobieństwo swoje.
(2024.07.27)