UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zakaz wjazdu bezwzględny i od razu wszystkie restauracje i usługi pozamykać. Albo raczej same padną, bo już teraz szału nie ma. Poza sezonem letnim po godzinie 19 pustki takie jak na wsi.


Anuluj