UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zakaz wjazdu bezwzględny i od razu wszystkie restauracje i usługi pozamykać. Albo raczej same padną, bo już teraz szału nie ma. Poza sezonem letnim po godzinie 19 pustki takie jak na wsi.
Zakaz wjazdu bezwzględny i od razu wszystkie restauracje i usługi pozamykać. Albo raczej same padną, bo już teraz szału nie ma. Poza sezonem letnim po godzinie 19 pustki takie jak na wsi.