UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a niby gdzie sa te parkingi na obrzezach starowki zlikwidowali parking przy poczcie mieszkania buduja a miejsc parkingowych coraz mniej, te wasze brednie o zakazie wjazdu
a niby gdzie sa te parkingi na obrzezach starowki zlikwidowali parking przy poczcie mieszkania buduja a miejsc parkingowych coraz mniej, te wasze brednie o zakazie wjazdu