UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a niby gdzie sa te parkingi na obrzezach starowki zlikwidowali parking przy poczcie mieszkania buduja a miejsc parkingowych coraz mniej, te wasze brednie o zakazie wjazdu


Anuluj