UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

U nas akurat staż miejska sama olewa zakazy na starym mieście. Na moich oczach wbili pod zakaz i przejechali Stary Rynek. Uprzywilejowani nie byli, bo ani sygnałów świetlnych, ani dźwiękowych. Bez takowych obowiązują ich tak samo przepisy ruchu drogowego, ale dla kogo ja to piszę? :(

DasModel

Anuluj