UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

U nas akurat staż miejska sama olewa zakazy na starym mieście. Na moich oczach wbili pod zakaz i przejechali Stary Rynek. Uprzywilejowani nie byli, bo ani sygnałów świetlnych, ani dźwiękowych. Bez takowych obowiązują ich tak samo przepisy ruchu drogowego, ale dla kogo ja to piszę? :(

DasModel