A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W dzisiejszych czasach jakoś łatwiej wyobrazić sobie mogę 60 letniego policjanta biegnącego z pałką w ręką niż 20 latka który może gdyby zapuścił mózg bo nie mówię o jajkach to może rzucił by smartfonem...
@Elblagpieknemiasto - Policja nie ma fotoradarów tylko GID
Europoseł Waldemar Buda mówił, co wydarzyło się w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Następnie wymienił podwyżki z ostatnich miesięcy, takie jak:
•podwyżka ZUS,
•podwyżka stawek akcyzy,
•podwyżka opłaty paliwowej,
•podwyżka podatku minimalnego od spółek z osobowością prawną,
•wyższy podatek od tworzyw sztucznych,
•wyższy podatek od nieruchomości,
•odmrożenie VAT na żywność,
•podwyżka cen energii elektrycznej, gazu, dostaw ciepła,
•wycofanie Bezpiecznego Kredytu 2 procent,
•ograniczenie wakacji kredytowych,
•usunięcie specjalnego zasiłku opiekuńczego,
•podwyżka wody i ścieków.
@Strażnik Teksasu - Ale noże takie 60 latek siedzieć na komendzie, przyjmować zgłoszenia itd. Nikt nie każe mu jeździć na mecze i bić się z kibolami, wystarczy chcieć, ale jak się dostało kiedyś przywileje mundurowe ro ciężko z nich zrezygnować, prawda ?
A ja jestem młody silny szybki dosyć bystry... Ale do Policji nie pójdę. Po pierwsze przełożeni. Nie będę salutował jakiemuś ministrowi w razie czego. Po 2 pensja po 3 gdyby w tej formacji chodzilo o ratowanie świata itp... a tam liczą się głupie statystyki wylegitymowanych i to broń boże takich co mają plecy.
Znam jednego wysoko postawionego policjanta pod Gdańskiem... Było wesele pochodzi do mnie i mówi napij się spokojnie... Ja mówię nie że autem jestem a on napij się tak żeby było bezpiecznie jak Cię zatrzymają w drodze do pensjonatu to zadzwoń do mnie.... ja ogarnę po za tym oni dziś mają tu nie łapac
No więc... No wlasnie
@Strażnik Teksasu - W wielu krajach zwłaszcza UE policjant musi pracować do takiego samego, albo niewiele niższego wieku jak pozostała część społeczeństwa, aby otrzymać emeryturę, tam jakoś nie widzą w tym problemu.
@Strażnik Teksasu - Wyobrażam sobie, może używać hulajnogi.
Jak się o ludzi dba, to się ludzi ma. Ale jak się gra jak pionkami na szachownicy to się nie ma! Prawda panie RM i TP?