Wybrany wątek opinii

Bo w wieku około 40 lat policjant w Polsce idzie na emeryturę... a jak by tak pracował do 67 to by tak często nie trzeba było nowych ludzi zatrudniać no i według ekonomi emerytury mieli by wyższe.
(2024.07.19)
A wyobrażasz sobie 67 letniego policjanta np. goniącego przestępcę, bo ja sobie nie wyobrażam. Potrzeba młodych i wysportowanych.
Strażnik Teksasu (2024.07.19)
@Strażnik Teksasu - Ja jestem w stanie sobie wyobrazić takiego policjanta jak siedzi w komendzie za biurkiem i obrabia np zdjęcia z fotoradarów, albo jest na posterunku i przygotowuje papiery do sądów. Tego naprawdę nie musi robić trzydziestolatek.
Elblagpieknemiasto (2024.07.19)
@Elblagpieknemiasto - Policja nie ma fotoradarów tylko GID
(2024.07.21)
@Strażnik Teksasu - Ale noże takie 60 latek siedzieć na komendzie, przyjmować zgłoszenia itd. Nikt nie każe mu jeździć na mecze i bić się z kibolami, wystarczy chcieć, ale jak się dostało kiedyś przywileje mundurowe ro ciężko z nich zrezygnować, prawda ?
Anonimek1 (2024.07.21)
@Strażnik Teksasu - W wielu krajach zwłaszcza UE policjant musi pracować do takiego samego, albo niewiele niższego wieku jak pozostała część społeczeństwa, aby otrzymać emeryturę, tam jakoś nie widzą w tym problemu.
(2024.07.22)
@Strażnik Teksasu - Wyobrażam sobie, może używać hulajnogi.
(2024.07.22)
Powrót do komentarzy