UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Strażnik Teksasu - W wielu krajach zwłaszcza UE policjant musi pracować do takiego samego, albo niewiele niższego wieku jak pozostała część społeczeństwa, aby otrzymać emeryturę, tam jakoś nie widzą w tym problemu.


Anuluj