28
19.07.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Te pieniądze to jakaś kpina
(2024.07.19)

info

6  
  4
Sama siedzibie przypomina wciąż wczesny PRL
(2024.07.19)

info

14  
  0
W wojsku i w policji za pis bylo lepiej, w końcu wojsko to PO rozlozylo
(2024.07.19)

info

8  
  13
oczywiście, że za PiS pisowcom było lepiej, a w policji było najwiecej wakatów.
(2024.07.19)

info

9  
  7
@Strażnik Teksasu - Ja jestem w stanie sobie wyobrazić takiego policjanta jak siedzi w komendzie za biurkiem i obrabia np zdjęcia z fotoradarów, albo jest na posterunku i przygotowuje papiery do sądów. Tego naprawdę nie musi robić trzydziestolatek.
Elblagpieknemiasto (2024.07.19)
Info z pierwszej ręki... kolega (28l) w Polizei z 8 letnim stażem otrzymuje 3.800€ netto
Uju (2024.07.19)
@Uju - Co z tego? W moim zawodzie też w Niemczech płacą 3x więcej.
(2024.07.20)
Za komuny chodzili po ulicach i było bezpiecznie. Teraz tylko jeżdżą samochodami i nic nie widzą. Ja też ich nie widzę, bo pewnie śpią gdzieś w ustronnych miejscach w samochodach?
(2024.07.20)

info

18  
  1
Szokujące! Ojciec aresztowanej urzędniczki: Córka straciła 10 kilo. Zięcia wezwano, by zwolnił się z pracy. Urzędniczka aresztowana na wniosek prokuratury Bodnara straciła na wadze już 10 kilogramów. Kiedy poprosiła o posługę kapłana, przysłano do niej... popa. Co bardziej szokujące, represje dotykają także jej rodzinę. "Kilka dni po aresztowaniu córki, zięć, który pracował w jednej z niemieckich firm, został wezwany przez kierownictwo z prośbą o napisanie zwolnienia z pracy" - mówił w Radiu Maryja ojciec pani Urszuli, Andrzej Skrzetuski.
Za PO-PSL-SLD-2,50 (2024.07.20)

info

7  
  9
zadymazMicrosoftem toUwertura przed prawdziwym konzertem, bankiZamkniete, nie ma wody, pradu, benzyny, internetu, telekomunikacji itp. Oto wlasnie chodziGlobalistom: chaosBez końca, aby zmusicCiemniakow do podpisaniaCyrografu. A zaślepioneLudziska ze swoimi smartphonami wchodza na slupy pod autobusy itp
eh (2024.07.20)

info

4  
  4