A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Te pieniądze to jakaś kpina
Sama siedzibie przypomina wciąż wczesny PRL
W wojsku i w policji za pis bylo lepiej, w końcu wojsko to PO rozlozylo
oczywiście, że za PiS pisowcom było lepiej,
a w policji było najwiecej wakatów.
@Strażnik Teksasu - Ja jestem w stanie sobie wyobrazić takiego policjanta jak siedzi w komendzie za biurkiem i obrabia np zdjęcia z fotoradarów, albo jest na posterunku i przygotowuje papiery do sądów. Tego naprawdę nie musi robić trzydziestolatek.
Info z pierwszej ręki... kolega (28l) w Polizei z 8 letnim stażem otrzymuje 3.800€ netto
@Uju - Co z tego? W moim zawodzie też w Niemczech płacą 3x więcej.
Za komuny chodzili po ulicach i było bezpiecznie. Teraz tylko jeżdżą samochodami i nic nie widzą. Ja też ich nie widzę, bo pewnie śpią gdzieś w ustronnych miejscach w samochodach?
Szokujące! Ojciec aresztowanej urzędniczki: Córka straciła 10 kilo. Zięcia wezwano, by zwolnił się z pracy.
Urzędniczka aresztowana na wniosek prokuratury Bodnara straciła na wadze już 10 kilogramów. Kiedy poprosiła o posługę kapłana, przysłano do niej... popa. Co bardziej szokujące, represje dotykają także jej rodzinę. "Kilka dni po aresztowaniu córki, zięć, który pracował w jednej z niemieckich firm, został wezwany przez kierownictwo z prośbą o napisanie zwolnienia z pracy" - mówił w Radiu Maryja ojciec pani Urszuli, Andrzej Skrzetuski.
zadymazMicrosoftem toUwertura przed
prawdziwym konzertem, bankiZamkniete, nie ma wody, pradu, benzyny, internetu, telekomunikacji itp. Oto wlasnie chodziGlobalistom: chaosBez końca, aby zmusicCiemniakow do podpisaniaCyrografu. A zaślepioneLudziska ze swoimi smartphonami wchodza na slupy pod autobusy itp