UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak się o ludzi dba, to się ludzi ma. Ale jak się gra jak pionkami na szachownicy to się nie ma! Prawda panie RM i TP?
Jak się o ludzi dba, to się ludzi ma. Ale jak się gra jak pionkami na szachownicy to się nie ma! Prawda panie RM i TP?