UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Strażnik Teksasu - Ale noże takie 60 latek siedzieć na komendzie, przyjmować zgłoszenia itd. Nikt nie każe mu jeździć na mecze i bić się z kibolami, wystarczy chcieć, ale jak się dostało kiedyś przywileje mundurowe ro ciężko z nich zrezygnować, prawda ?
Anonimek1