UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Strażnik Teksasu - W wielu krajach zwłaszcza UE policjant musi pracować do takiego samego, albo niewiele niższego wieku jak pozostała część społeczeństwa, aby otrzymać emeryturę, tam jakoś nie widzą w tym problemu.