UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A ja jestem młody silny szybki dosyć bystry... Ale do Policji nie pójdę. Po pierwsze przełożeni. Nie będę salutował jakiemuś ministrowi w razie czego. Po 2 pensja po 3 gdyby w tej formacji chodzilo o ratowanie świata itp... a tam liczą się głupie statystyki wylegitymowanych i to broń boże takich co mają plecy. Znam jednego wysoko postawionego policjanta pod Gdańskiem... Było wesele pochodzi do mnie i mówi napij się spokojnie... Ja mówię nie że autem jestem a on napij się tak żeby było bezpiecznie jak Cię zatrzymają w drodze do pensjonatu to zadzwoń do mnie.... ja ogarnę po za tym oni dziś mają tu nie łapac No więc... No wlasnie
Ministrant