A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W trakcie poprzedniej kadencji pomysłowa pani radna wystąpiła z interpelacją w sprawie urządzenia mini parkingu na skwerze przy ul. Agrykola, bo w niedziele przy okazji mszy w kościele trudno zaparkować, gdy skwerze tyle miejsca się marnuje. Jest postęp. Ciekawe co wymyśli w trakcie następnej kadencji, o ile pani Banasiewicz w ogóle zostanie wybrana, bo do tej pory jedynie się ośmiesza.
Mam pytanie do ludzi rządzących w Elblągu. Kiedy w końcu znikną symbole komunizmu i zniewolenia?Chodzi mi o cmentarz żołnierzy zdobywających Elbląg. Czy naprawdę nikogo nie razi ta czerwona gwiazda i sierp z młotem?A może rządząca naszym miastem ekipa jest prorosyjska?Żeby była jasność, nie mam nic przeciwko cmentarzowi. Tam leżą zwykli żołnierze. Ale te bolszewickie symbole chyba czas usunąć?
Jaki samolot? O co chodzi?
@mm263 - Zostaw ten cmentarz rodziną żołnierzy a jak chcesz o coś pytać to pytają Ukraińców o Polskie groby na Wołyniu.
@MariuszLewandowski-Fc - Po Polsku nie nauczyli pisać?
I sie mariuszek uruchomil jak pada pytanie o gwiazdy. Hehehe. Akuszer nowej wladzy.
Radni pis poddali się i teraz będą interpelacje o przyrodzie bo już wszystko inne jest cacy w mieście, taki mamy klimat wzajemności
Radni i posłowie PIS są teraz (po swoich 8 letnich rozrządach) przykładem podłych oszustów. Uczciwi ludzie mają ich po prostu dość.
Może tak Pani Wiceprezydent przyjdzie na plac zabaw z małym dzieckiem i w krytycznej sytuacji biegnie do toalety.
@MariuszLewandowski-Fc - Nikt cmentarza nie chce likwidować, tylko te symbole, można je obrócić na drugą stronę obelisku