UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W trakcie poprzedniej kadencji pomysłowa pani radna wystąpiła z interpelacją w sprawie urządzenia mini parkingu na skwerze przy ul. Agrykola, bo w niedziele przy okazji mszy w kościele trudno zaparkować, gdy skwerze tyle miejsca się marnuje. Jest postęp. Ciekawe co wymyśli w trakcie następnej kadencji, o ile pani Banasiewicz w ogóle zostanie wybrana, bo do tej pory jedynie się ośmiesza.