UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mam pytanie do ludzi rządzących w Elblągu. Kiedy w końcu znikną symbole komunizmu i zniewolenia?Chodzi mi o cmentarz żołnierzy zdobywających Elbląg. Czy naprawdę nikogo nie razi ta czerwona gwiazda i sierp z młotem?A może rządząca naszym miastem ekipa jest prorosyjska?Żeby była jasność, nie mam nic przeciwko cmentarzowi. Tam leżą zwykli żołnierze. Ale te bolszewickie symbole chyba czas usunąć?
mm263