A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pani bezradna może zapyta co tam u "Dumnych z Elbląga "Mają toalety dla gości. ?
@.,.,. - Maja się dobrze i gra gitara. Jurek nie mówił?
Przecież tusk odblokował miliardy euro... - wystarczy na wszystko... tylko jest jeden problem bo nikt jeszcze tych miliardów tu nie widział i chyba nie zobaczy.
Dziś rocznica masakry Wołyńskiej! O tym powinny być artykuły
Człowieku co ty sobą ba reprezentujesz, o Polsko jakich bezmozgowcow doczekalas, patrzysz człowieku na itvn i sluchasz kłamstw tych niby rządzących, którzy nic dobrego dla naszej ojczyzny i Polaków uczynili, bo dorwali się mściwi, łapówkarze, chuliganie nie respektujących prawa
To może najpierw niech sama odpowie jak jej wyszła wartość mieszkania 150.000,- przy 44m2? 3.400 za m2? Na żywca pali g£up@ z każdej strony. I z tym oświadczeniem i teraz wielce zatroskana o plac zabaw.
Ruski portel,
@DasModel - Widziałeś to mieszkanie????
Płaciłeś gruby hajs deweloperowi lub postawiłeś tam dom za prawie albo ponad bańkę i o drogę krzyczysz? Trzeba było pytać dewelopera o to. Szlabanów nastawiali wielkie państwo, ale o drogę to do UM krzyczą. Zróbcie zrzute i sami zbudujcie drogę jak wam tak się spieszy. Są ważniejsze sprawy w tym mieście niż droga dla doje.. kredytem mieszkańców Nowogródzkiej.
@Samson - Jakiej wojny? :D Jeśli nawet, to w takiej sytuacji będziesz tylko liczył na "miasto" żeby zapchać kichę? Sam ogarnij zapasy!