A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A to trzeba samochód stawiać pod samym kościołem ? Nie można kawałek się przejść od parkingu wzdłuż cmentarza ?
@Polsko obudź się! - Podaj źródło informacji. Tylko, błagam, nie TV Republika.
@Pieszo proszę, pieszo... - najlepiej jakby ksiądz pozwolił parkować przed ołtarzem albo na chórze tak zeby sasiedzi widzieli jakim przyjechał autem ba dobrze by było jakby świeczki na cmentarzu można byłoby zapalać z samochodu tak samo do szkoły 3 trzeba syna podwieźć pod sama klamkę i to mają być sportowcy celowo do kościoła przyjeżdżaja z Władysława 4 mało jadąc alejką jeszcze wyzywa albo trąbi żeby zejść na trawnik bo jaśnie pan jedzie kiedyś był w tym miejscu ogród botaniczny teraz wszystko zniszczone na alejce mozna połamać nogi
Od początku, projekt był do bani i na siłę, podobnie jak teraz baseny. Sztuka dla sztuki, żeby zarobić, trzeba kroić na jakości materiału, na ludziach za dużo się nie da, bo tych nie ma do pracy. I totalną bzdurą jest jest twierdzenie Pani w-ce, że na części zamienne trzeba czekać miesiącami, dzwoniłem sprawdzałem. Jest to tylko przeciągane, aż Miejska Spółka, która teoretycznie powinna się zajmować placem i konserwacją urządzeń, nie będzie musiała już tego robić. Podobnie jest w innych miejscach, doprowadzane do kresu wytrzymałości, a później robione z budżetu obywatelskiego. Był czas na zmiany, ale nic się nie zmieniło a wręcz przeciwnie, teraz dopiero będzie parcie na swoich.
A ja się pytam pani"radnej" kiedy ul. Suwalska będzie wyremintowana i odpowiednio oznakowana. Kiedy ten bruk zniknie i zakazy zatrzymywania.