Wybrany wątek opinii

Radni pis poddali się i teraz będą interpelacje o przyrodzie bo już wszystko inne jest cacy w mieście, taki mamy klimat wzajemności
(2024.07.12)
Radni i posłowie PIS są teraz (po swoich 8 letnich rozrządach) przykładem podłych oszustów. Uczciwi ludzie mają ich po prostu dość.
N.p. (2024.07.12)
Powrót do komentarzy