Wybrany wątek opinii

W trakcie poprzedniej kadencji pomysłowa pani radna wystąpiła z interpelacją w sprawie urządzenia mini parkingu na skwerze przy ul. Agrykola, bo w niedziele przy okazji mszy w kościele trudno zaparkować, gdy skwerze tyle miejsca się marnuje. Jest postęp. Ciekawe co wymyśli w trakcie następnej kadencji, o ile pani Banasiewicz w ogóle zostanie wybrana, bo do tej pory jedynie się ośmiesza.
(2024.07.12)
A to trzeba samochód stawiać pod samym kościołem ? Nie można kawałek się przejść od parkingu wzdłuż cmentarza ?
Pieszo proszę, pieszo... (2024.07.12)
@Pieszo proszę, pieszo... - najlepiej jakby ksiądz pozwolił parkować przed ołtarzem albo na chórze tak zeby sasiedzi widzieli jakim przyjechał autem ba dobrze by było jakby świeczki na cmentarzu można byłoby zapalać z samochodu tak samo do szkoły 3 trzeba syna podwieźć pod sama klamkę i to mają być sportowcy celowo do kościoła przyjeżdżaja z Władysława 4 mało jadąc alejką jeszcze wyzywa albo trąbi żeby zejść na trawnik bo jaśnie pan jedzie kiedyś był w tym miejscu ogród botaniczny teraz wszystko zniszczone na alejce mozna połamać nogi
(2024.07.12)
Powrót do komentarzy